Комунальне підприємство «Чернівецький академічний обласний український музично-драматичний театр імені Ольги Кобилянської» відповідно доч. 3 ст. 21 Закону України від 14.12.2010 № 2778-VI «Про культуру», Закону України від 28.01.2016 № 955-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури», ст. 20 Закону України « Про театри і театральну справу», наказу Міністерства культури України від 01.07.2016 № 497 «Про затвердження Порядку формування на конкурсній основі кадрового складу художнього та артистичного персоналу державних та комунальних закладів культури» оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:
- артист драми I категорії (2 штатних одиниці);
- артист драми II категорії (2 штатних одиниці);
- артист драми вищої категорії (1 штатна одиниця);
- художник-декоратор ( 1 штатна одиниця);
- звукорежисер ( 1 штатна одиниця);
- помічник режисера ( 1 штатна одиниця);
Кваліфікаційні вимоги до претендентів на заміщення вакантної посади артиста драми I категорії:
На посаду артиста драми I категорії призначається особа, яка має повну або базову вищу освіту відповідного напряму підготовки (спеціаліст, бакалавр, молодший спеціаліст) та підвищення кваліфікації, для спеціаліста – стаж роботи за
професією артиста драми (театру драми, юного глядача) II категорії
не менше 2 років, бакалавра – не менше 3 років.
Кваліфікаційні вимоги до претендентів
на заміщення вакантної посади артиста драми II категорії:
На посаду артиста драми II категорії призначається особа, яка має повну або базову вищу освіту відповідного напряму підготовки (спеціаліст, бакалавр, молодший спеціаліст) без вимог до стажу роботи. Спеціальні кваліфікаційні вимоги: встановлений навчальним закладом рівень виконавської майстерності; виконання ролей у виставах.
Кваліфікаційні вимоги до претендентів
на заміщення вакантної посади артиста драми вищої категорії:
На посаду артиста драми вищої категорії призначається особа, яка має повну вищу освіту відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) та підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією артиста драми (театру драми, юного глядача) I категорії не менше 3 років. Спеціальні кваліфікаційні вимоги: яскрава творча індивідуальність; висока професійна майстерність; вільне володіння елементами внутрішньої та зовнішньої техніки акторської майстерності; виконання відповідальних, у тому числі головних
ролей у виставах театру; широке визнання публіки.
Завдання та обов’язки:
Артист драми: Готує під керівництвом режисера і виконує у виставах театру доручені йому ролі як на стаціонарі, так і на гастролях і виїздах. Повинен володіти необхідними творчими здібностями та акторською майстерністю для створення сценічних образів. Зобов’язаний володіти елементами внутрішньої і зовнішньої акторської техніки та різноманітністю виразних засобів; з’являтись на репетиції творчо підготовленим, постійно вдосконалювати свою майстерність, самостійно займатися тренажем; зберігати і
підтримувати зовнішню форму, що відповідає характеру виконуваних ролей; у разі виробничої потреби готує роль у порядку термінового вводу.
Кваліфікаційні вимоги до претендентів
на заміщення вакантної посади звукорежисер I категорії:
На посаду звукорежисера I категорії призначається особа, яка має повну або базову вищу освіту відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр) та підвищення кваліфікації. Для магістра – без вимог до стажу роботи, для спеціаліста – стаж роботи за професією звукорежисера I категорії не менше 2 років, бакалавра – не менше 3 років.
Завдання та обов’язки:
- брати участь у роботі з підготовки нових і поновлення раніше створених вистав, програм, тощо;
- налаштовувати звукові технічні засоби до репетицій, вистав та інших подій в театрі;
- перевіряти готовність звукової апаратури до проведення заходу, стежити за її справністю, налаштовувати мікрофони та іншу потрібну звукову техніку;
- забезпечувати високий художній рівень та технічну якість звуку фонограми музичного оформлення, безпосереднього втілення фонової партитури вистави, програми, тощо;
- здійснювати звукове та шумове оформлення вистав, програм, тощо;
- здійснювати музичний супровід вистав та репетицій.
Кваліфікаційні вимоги до претендентів
на заміщення вакантної посади художник-декоратор:
На посаду художника-декоратора призначається особа, яка має повну вищу освіту відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст,бакалавр,молодший спеціаліст) та підвищення кваліфікації, для магістра, спеціаліста – без вимог до стажу роботи, для бакалавра – підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією художника не менше 3 років. Професійні навички: здійснення у межах компетенції втілення творчого задуму художника-постановника з написання пейзажних декорацій панорамного плану.
Завдання та обов’язки:
-виконувати роботи по виготовленню декорацій та реквізиту, виготовлення бутафорії із металу, паперу та інших матеріалів.
-здійснювати контроль за художнім станом декораційного оформлення вистав;
-виконувати поточний ремонт декорацій, покриття сцени,одягу сцени;
-відновлювати всі фарбовані декорації, домагаючись збереження первісного колориту;
– виконувати підготовчі роботи оброблення декорації, здійснювати підготовку поверхонь під фарбування, обклеювання та інші види робіт;
Кваліфікаційні вимоги до претендентів
на заміщення вакантної посади помічник режисера:
На посаду помічника режисера призначається особа, яка має повну або базову вищу освіту відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр) та підвищення кваліфікації. Для магістра, спеціаліста – без вимог до стажу роботи, для бакалавра – стаж роботи за професією – не менше 3 років.
Завдання та обов’язки:
– виконувати доручення режисерів-постановників в роботі над новими виставами;
– долучатися до складання репетиційних планів, поточних розкладів підготовки нових вистав;
– викликати на репетиції працівників художньо-артистичного складу та запрошених митців;
– за дорученням режисерів-постановників проводити окремі репетиції самостійно;
– доносити завдання режисерів – постановників до кожного працівника художньо-постановочних груп:
Для участі у конкурсі необхідно подати такі документи:
– заяву про участь в конкурсі у довільній формі;
– особовий листок з обліку кадрів, заповнений в установленому порядку, з вклеєною фотокарткою;
– копію документа, що посвідчує особу;
– копію трудової книжки ( за наявності) або відомості про трудову діяльність з реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування, або інші документи, що підтверджують досвід роботи;
– копія документа про освіту за відповідною спеціальністю;
– творче резюме, порт фоліо.
У конкурсі можуть брати участь працівники, які працюють у закладі культури, в якому проводиться конкурс. Працівники, які знаходяться із закладом культури в трудових відносинах та беруть участь в конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву про участь в конкурсі.
Також претенденти на участь в конкурсі мають право подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (копії документів про підвищення кваліфікації, присвоєння наукового ступеня або вченого звання, почесного звання, характеристики, рекомендації, публікації, інформаційні матеріали про творчі досягнення, репертуар, список поставлених вистав, відомості про державні нагороди, лауреатство у конкурсах, фестивалях, рецензії, відгуки, тощо).
Форма працевлаштування – контрактна.
Документи від кандидатів, які бажають взяти участь у конкурсі приймаються до 17:00 год. 02 вересня 2024 року за адресою:
м. Чернівці, площа Театральна,4 КП «Чернівецький академічний обласний український музично-драматичний театр імені Ольги Кобилянської» відділ кадрів з 10:00 год. до 13:00 год. та з 14:00 год. до 17:00 год. понеділок – п’ятниця.
Тел 0988781934 – Галина Миколаївна
e-mail: [email protected] (з поміткою «Конкурс»).
Дата і місце проведення конкурсу:
03 вересня 2024 року м. Чернівці, вул. Театральна площа, 4 КП «Чернівецький академічний обласний український музично-драматичний театр імені Ольги Кобилянської».
Конкурс проводиться в один день у два етапи:
– перший етап – розгляд документів поданих претендентами на участь в конкурсі о 10:00 год.
– другий етап – ознайомлення з професійними даними учасників конкурсу, здійснення обговорення кожної кандидатури окремо та визначення переможців конкурсу об 11:00 год.
Будь ласка, оформлюйте документи належним чином. Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент. Оформлені неналежним чином документи до розгляду не приймаються.
Витрати на проїзд та проживання, що пов’язані з участю у конкурсі – за рахунок претендентів. Театр не забезпечує житлом кандидата, в разі перемоги у конкурсі при працевлаштуванні.