- художник – освітлювач (1 штатна одиниця)
- звукорежисер вищої категорії (1 штатна одиниця)
Кваліфікаційні вимоги до претендентів на заміщення вакантної посади
художник – освітлювач
Вища освіта або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр/спеціаліст, бакалавр, молодший спеціаліст); для магістра/спеціаліста, бакалавра — без вимог до стажу роботи, для молодшого спеціаліста — підвищення кваліфікації та стаж аналогічної за характером роботи не менше 3 років.
Претенденти на цю посаду повинні знати: основи світла і кольорознавства, світлові та кольорові параметри усієї освітлювальної апаратури, нові досягнення науки та техніки в сфері театрального освітлення, розвиток сценографії, електротехніку, оптику, електроніку, принципи художнього освітлення, призначення світлофільтрів, правила технічної експлуатації застосовуваного обладнання.
Завдання та обов’язки:
- здійснює художню та організаційну роботу із створення світлового оформлення вистави, заходу, тощо.
- створює світлові партитури та схеми розведення світла;
- організовує монтаж та демонтаж всієї електроосвітлювальної апаратури, що знаходиться на сценічних майданчиках під час подій та репетиційного процесу;
- слідкує за справністю всіх електроосвітлювальних пристроїв та організовує профілактичний ремонт чи заміну певних елементів;
- відповідає за безпечне встановлення всієї сценічної освітлювальної апаратури (лампи, прожектори, подовжувачі тощо);
- забезпечує на високому художньому і технічному рівні якість і терміни виконання робіт;
- проводить монтувальні репетиції з освітлення;
Кваліфікаційні вимоги до претендентів на заміщення вакантної посади
звукорежисер вищої категорії
Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр) та підвищення кваліфікації; для магістра – без вимог до стажу роботи, для спеціаліста, бакалавра – стаж роботи за професією звукорежисера I категорії не менше 3 років.
Претенденти на цю посаду повинні знати: методологію творчого процесу; історію театру, музики; класичну і сучасну драматургію; досвід вітчизняної та світової культури у галузі звукотехніки; основи знань та правила експлуатації пультів та звукоапаратури, акустичні можливості сценічних площадок.
Завдання та обов’язки:
- бере участь у роботі з підготовки нових і поновлення раніше створених вистав, програм, тощо;
- налаштовує звукові технічні засоби до репетицій, вистав та інших подій в театрі;
- перевіряє готовність звукової апаратури до проведення заходу, стежить за її справністю, налаштовує мікрофони та іншу потрібну звукову техніку;
- забезпечує високий художній рівень та технічну якість звуку фонограми музичного оформлення, безпосереднього втілення фонової партитури вистави,програми, тощо;
- здійснює звукове та шумове оформлення вистав ,програм, тощо;
- здійснює музичний супровід вистав та репетицій;
- несе відповідальність за технічну якість звуку, залежно від акустичної можливості сценічної площадки;
- для налаштування звукової апаратури, приходить на роботу перед початком вистави за 1 год., перед початком репетиції за 30 хв.;
- проводить спеціальні записи для використання їх у виставах, а також для створення спеціальних звукових ефектів;
- організовує всі роботи по монтажу та профілактичному ремонту звукової техніки.
- під час робочого часу несе відповідальність за звукову апаратуру.
Для участі у конкурсі необхідно подати такі документи:
- заяву про участь в конкурсі у довільній формі;
- особовий листок з обліку кадрів, заповнений в установленому порядку , з вклеєною фотокарткою;
- копію документа, що посвідчує особу;
- копію трудової книжки ( за наявності) або відомості про трудову діяльність з реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування, або інші документи, що підтверджують досвід роботи;
- копія документа про освіту за відповідною спеціальністю;
- творче резюме, портфоліо.
Також претенденти на участь в конкурсі мають право подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (копії документів про підвищення кваліфікації, присвоєння наукового ступеня або вченого звання, почесного звання, характеристики, рекомендації, публікації, інформаційні матеріали про творчі досягнення, репертуар, список поставлених вистав, зіграних ролей, виконаних номерів, відомості про державні нагороди, лауреатство у конкурсах, фестивалях, рецензії, відгуки, фотографії сцен з вистав, тощо).
Конкурсна програма: співбесіда (професійні навички, знання кандидата у галузі театрального мистецтва за фахом)
Форма працевлаштування – контрактна.
Документи від кандидатів, які бажають взяти участь у конкурсі приймаються до 17:00 год. 24 жовтня 2023 року включно за адресою:
м. Чернівці, площа Театральна,4 КП «Чернівецький академічний обласний український музично-драматичний театр імені Ольги Кобилянської» відділ кадрів з 10:00 год. до 13:00 год. та з 14:00 год. до 17:00 год. понеділок – п’ятниця.
Тел.: (0372) 52-26-49 – Тамара Вікторівна
факс: (0372) 52-26-49, e-mail: office. [email protected] (з поміткою «Конкурс»).
Дата і місце проведення конкурсу:
25 жовтня 2023 року м. Чернівці, вул. Театральна площа, 4 КП «Чернівецький академічний обласний український музично-драматичний театр імені Ольги Кобилянської».
Конкурс проводиться в один день у два етапи:
- перший етап – розгляд документів поданих претендентами на участь в конкурсі о 10:00 год.
- другий етап – ознайомлення з професійними даними учасників конкурсу, здійснення обговорення кожної кандидатури окремо та визначення переможців конкурсу о 11:00 год.
Не пізніше трьох робочих днів після проведення конкурсу інформація про переможців конкурсу буде оприлюднена на сайті театру та офіційному веб – сайті Мінкультури.
Будь ласка, оформлюйте документи належним чином. Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент. Оформлені неналежним чином документи до розгляду не приймаються.