КЗ ЛОР «Львівський академічний обласний театр ляльок» оголошує конкурс

Опубліковано:
Завершено

КЗ ЛОР «Львівський академічний обласний театр ляльок» оголошує конкурс на заміщення вакантних посад.

  • Головний режисер

Кваліфікаційні вимоги: Повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст). Післядипломна освіта в галузі управління. Стаж роботи за професією режисера-постановника, режисера не менше 3 років.
Повинен знати: чинне законодавство в галузі культури і мистецтва; методологію творчого процесу; теорію і практику режисури й акторської майстерності; основи сценічного і музичного оформлення, вокального і хорового мистецтва; класичну і сучасну драматургію; найважливіші події у суспільно-політичному житті країни; роботу з партитурою і клавіром музично-сценічного твору; основи економіки, організацію праці та управління; основи авторського і трудового права; правила внутрішнього трудового розпорядку; правила і норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.
Співбесіда + презентація стратегії, творчого розвитку театру на 3-5 років.

  • Режисер-постановник

Кваліфікаційні вимоги: Повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) без вимог до стажу роботи.
Повинен знати: чинне законодавство в галузі культури і мистецтва; теорію та практику режисури й акторської майстерності; основи сценічного та музичного оформлення, вокального, хорового та хореографічного мистецтва; досвід роботи українських та світових закладів культури; основи економіки, організацію праці та управління; основи авторського та трудового права; правила внутрішнього трудового розпорядку; правила і норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.
Співбесіда + презентація ідеї для майбутньої постановки.

  • Художник з освітлення

Кваліфікаційні вимоги: повна або базова вища художня освіта відповідного напрямку підготовки або досвід роботи за професією художника з освітлення в театрі чи кіно не менше 1 року.
Повинен знати: історію мистецтва та сценографії, нові досягнення науки та техніки в сфері театрального освітлення, основи кольорознавства, композиції, електротехніку, оптику, електроніку, обчислювальну техніку, механіку, правила та норми охорони праці та протипожежного захисту.
Описати ідеальне робоче місце і формат фіксування світлових партитур

  • Художник-оформлювач ігрових ляльок

З собою мати портфоліо художніх робіт (роздруки фото або електронний варіант)
Кваліфікаційні вимоги: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр); для магістра, спеціаліста – без вимог до стажу роботи, для бакалавра – підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією художника не менше 3-х років.
Повинен знати: історію образотворчого та театрального мистецтва; основи пластичної виразності ляльки; основи техніки руху ляльки; техніку і технологію розкрою і виготовлення костюму; правила внутрішнього трудового розпорядку; правила і норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

  • Завідувач художньо-постановочною частиною

Кваліфікаційні вимоги: повна вища освіта, стаж роботи в галузі культури за професіями керівників нижчого рівня не менше 1 року.
Повинен знати: організацію творчо-виробничого процесу; основи економіки і планування; техніку і технологію виготовлення декорацій, меблів, реквізиту, тощо; властивості та специфіку фактури матеріалів, що застосовуються у театральному виробництві; правила зберігання і транспортування декорацій; досвід роботи українських і світових закладів у галузі декораційного мистецтва, театральної техніки і технології; специфіку творчої роботи; основи бухгалтерського обліку і звітності; економіку та організацію праці та управління виробництвом; правила внутрішнього трудового розпорядку; правила і норми охорони праці, виробничої санітари та протипожежного захисту.

  • Звукорежисер вищої категорії

Кваліфікаційні вимоги: вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр), підвищення кваліфікації; для магістра — стаж роботи за професією відповідного напряму не менше 1 року, для спеціаліста — стаж роботи за професією відповідного напряму не менше 3 років, бакалавра — не менше 5 років.
Повинні знати: методологію творчого процесу; історію театру, музики; класичну і сучасну драматургію; досвід вітчизняної та світової культури у галузі звукотехніки; новітні технічні досягнення та технології; основи організації праці та управління; правила внутрішнього трудового розпорядку; правила і норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

  • Звукорежисер І-ї категорії

Кваліфікаційні вимоги: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст, бакалавр, молодший спеціаліст) стажу роботи не менше 3 років за фахом.
Повинні знати: методологію творчого процесу; історію театру, музики; класичну і сучасну драматургію; досвід світової культури у галузі звукотехніки; новітні технічні досягнення та технології; основи організації праці та управління; правила внутрішнього трудового розпорядку; правила і норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

  • Звукооператор

Кваліфікаційні вимоги: базова вища освіта відповідного напряму підготовки (бакалавр, молодший спеціаліст), для бакалавра – без вимог до стажу роботи, для молодшого спеціаліста підвищення кваліфікації та стаж аналогічної за характером роботи не менше 1 року.
Повинні знати: технічні характеристики, правила монтування, ремонту та експлуатації звукової апаратури; акустичні можливості сценічних площадок; досягнення в галузі акустики та звукової техніки.

  • Актори і акторки ляльководи (провідні майстри сцени, вищої , І-ї, ІІ-ї категорій)

Підготувати: етюд з лялькою 3-5хв., вірш, проза, вокал, пластика (можливий уривок з існуючої вистави з цими елементами)
Кваліфікаційні вимоги: Провідний майстер сцени: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) та підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією актора-ляльковода вищої категорії не менше 5 років. Актор-ляльковод вищої категорії: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) та підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією актора-ляльковода I категорії не менше 3 років. Актор-ляльковод I категорії: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр) та підвищення кваліфікації; для магістра – без вимог до стажу роботи, для спеціаліста – стаж роботи за професією артиста-ляльковода II категорії не менше 2 років, бакалавра – не менше 3 років. Актор-ляльковод II категорії: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст, бакалавр, молодший спеціаліст) без вимог до стажу роботи.
Повинен знати: чинне законодавство в галузі культури і мистецтва; історію театру ляльок; теорію та практику майстерності актора; специфіку створення сценічного образу у ляльковому театрі; закони сценічної мови і виконання вокальних сцен та партій; правила внутрішнього трудового розпорядку; правила ділової поведінки та етики професійних відносин; правила і норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

Претенденти на участь в конкурсі мають право подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня (копії документів про підвищення кваліфікації, характеристики, рекомендації, публікації, інформаційні матеріали про творчі досягнення за останні три роки, відомості про державні нагороди, лауреатство у конкурсах, фестивалях, рецензії, відгуки, відео та аудіо записи тощо).

Для участі у конкурсі необхідно надіслати до 1 липня 2021 року заяву у довільній формі на адресу м. Львів, пл. Данила Галицького, 1, [email protected] (у форматі PDF) або принести в приймальню театру. До заяви додаються такі документи:

• особовий листок з обліку кадрів з вклеєною фотокарткою;
• завірені особистим підписом копії:

  • документа, що посвідчує особу;
  • трудової книжки (за наявності);
  • документа про освіту за відповідною спеціальністю;
  • військово-облікового документу (військовий квиток, посвідчення про приписку до призовної дільниці);

• автобіографія, творче резюме, портфоліо (для художників, акторів).

Працівники, які знаходяться в трудових відносинах з театром та беруть учать у конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву про участь у конкурсі.

Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент. Оформлені неналежним чином документи до розгляду не приймаються.

Конкурс відбудеться 2 липня 2021 року з 11:00 у приміщенні КЗ ЛОР «Львівський академічний обласний театр ляльок» за адресою: м. Львів, пл. Данила Галицького, 1.

Витрати на проїзд та проживання – за рахунок претендентів. Телефон для довідок (032) 235-47-73, 067 35 388 57.