Сумський національний академічний театр  драми та музичної комедії ім. М. Щепкіна оголошує конкурс на заміщення вакантних посад (у тому числі для резерву)

Активне
  • артист (ка) театру драми I категорії
  • артист (ка) оркестру II категорії (альт)
  • артист (ка) хору  II категорії
  • артист (ка) – вокаліст (ка)  I категорії
  • артист (ка) – вокаліст (ка)  II категорії
  • артист балету  I категорії
  • артист (ка) хору I категорії
  • художник (ця) з освітлення
  • художник (ця) – постановник (ця)
  • звукорежисер (ка)

ДАТА ТА МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ:
30.08.2024 року,
м. Суми, пл. Театральна, 1
Початок о 10.00 год.

Умови проведення конкурсу:

Загальні кваліфікаційні вимоги професійної компетентності.

Художник (ця) з освітлення повинен (на) знати: основи світло- і кольорознавства; конструкції освітлювальної апаратури; основи майстерності художника-постановника; принципи художнього освітлення; призначення світлофільтрів; правила внутрішнього трудового розпорядку; правила і норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

Кваліфікаційні вимоги.

Базова вища освіта відповідного напряму підготовки (бакалавр, молодший спеціаліст); для бакалавра — без вимог до стажу роботи, молодшого спеціаліста — підвищення кваліфікації та стаж роботи аналогічної за характером не менше 3 років.

Художник (ця)-постановник (ця) повинен (на) знати: чинне законодавство в галузі культури і мистецтва; технологію виготовлення всіх компонентів сценічного оформлення; історію декоративного мистецтва; досвід вітчизняної та світової сценографії, новітні технології; історію музики, театру, балету; основи економіки, організацію праці та управління; правила внутрішнього трудового розпорядку; правила і норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

Кваліфікаційні вимоги.

Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр); для магістра, спеціаліста — без вимог до стажу роботи, для бакалавра — підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією художника не менше 3 років.

Артист (ка) театру драми повинен (на) знати: чинне законодавство в галузі культури та мистецтва; історію театрального мистецтва; класичну і сучасну драматургію; теорію і практику майстерності актора; основи музичної грамоти і хореографії; закони сценічної мови і сценічного руху; методи тренажу і самостійної роботи над роллю; поточний репертуар свого театру; правила внутрішнього трудового розпорядку; правила і норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

Кваліфікаційні вимоги.

Артист (ка) театру драми I категорії: Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр) та підвищення кваліфікації; для магістра — без вимог до стажу роботи, для спеціаліста — стаж роботи за професією артиста драми (театру драми, юного глядача) II категорії не менше 2 років, бакалавра — не менше 3 років.

Спеціальні кваліфікаційні вимоги

Артист (ка) театру драми I категорії: яскрава творча індивідуальність, професійна майстерність і висока кваліфікація, виконання відповідальних ролей у виставах театру.

Артист (ка) оркестру повинен (на) знати: чинне законодавство в галузі культури та мистецтва; музичну літературу для свого інструмента; теорію та історію музики; основний та поточний репертуар; правила внутрішнього трудового розпорядку; правила і норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

Кваліфікаційні вимоги.

Артист (ка) оркестру II категорії: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст, бакалавр, молодший спеціаліст) без вимог до стажу роботи.

Спеціальні кваліфікаційні вимоги.

Артист (ка) оркестру (театру) II категорії: Артист симфонічного (камерного) оркестру II категорії: розвинені інструментальні здібності; необхідна професійна підготовка для виконання оркестрових партій.

Артист балету повинен знати: чинне законодавство в галузі культури та мистецтва; основи музичної грамоти; історію музики, театру, балету; класичний і сучасний національний і світовий репертуар; поточний репертуар свого театру; теорію і практику акторської майстерності; методику тренажу і самостійної роботи над партією; правила внутрішнього трудового розпорядку; правила і норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

Кваліфікаційні вимоги.

Артист балету  I категорії: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр) та підвищення кваліфікації; для магістра — без вимог до стажу роботи, для спеціаліста — стаж роботи за професією артиста балету (театру) II категорії не менше 2 років, бакалавра — не менше 3 років.

Спеціальні кваліфікаційні вимоги.

Артист балету  I категорії: професійна майстерність; яскраві музичні, хореографічні і сценічні здібності; виконання перших і других партій в балетах, великих балетних партій в оперних виставах, значних сольних і групових танцювальних номерів в оперетах і музичних комедіях, технічно складних номерів у виставах усіх жанрів; в окремих випадках — виконання провідних партій в балетах.


Артист (ка)-вокаліст (ка) повинен (на) знати: чинне законодавство в галузі культури і мистецтва; теорію вокального мистецтва, історію і теорію музики; основний та поточний репертуар; правила внутрішнього трудового розпорядку; правила і норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

Форма працевлаштування – за контрактом від 1 до 3 років.

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ НЕОБХІДНИХ ДЛЯ УЧАСТІ У КОНКУРСІ ТА СТРОК ЇХ ПОДАННЯ, КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ:

  • письмова заява про участь у конкурсі у довільній формі;
  • паспорт громадянина України;
  • заповнений особовий листок з обліку кадрів з вклеєною фотокарткою;
  • копія трудової книжки (за наявності);
  • копія документа про освіту за відповідною спеціальністю; – творче резюме, портфоліо (для артистів).

       Особа, яка подає документи, несе відповідальність за достовірність поданої інформації.


       У конкурсі можуть брати участь працівники, які працюють в театрі, в якому проводиться конкурс, такі претенденти подають до конкурсної комісії тільки заяву про участь в конкурсі.
       Претенденти на участь у конкурсі мають право подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (копії документів про підвищення кваліфікації, присвоєння наукового ступеня або вченого звання, почесного звання, характеристики, рекомендації, публікації, інформаційні матеріали про творчі досягнення за останні три роки, репертуар, список поставлених вистав, зіграних ролей, виконаних номерів, відомості про державні нагороди, лауреатство у конкурсах, фестивалях, рецензії, відгуки, фотографії сцен з вистав тощо).
       ! Якщо претенденту для участі у конкурсі потрібно використовувати музичний супровід концертмейстера, в заяві на участь у конкурсі потрібно це обов’язково зазначити.
       ! Якщо претенденту для участі у конкурсі потрібно використовувати фонограму, то разом з документами на участь у конкурсі потрібно надіслати музичний (ні)
файл (ли) з назвою треку, яка містить прізвище конкурсанта.
      
Претендент має право відкликати свою заяву та документи до кінцевого строку їх прийняття, повідомивши про це письмово Голову.
      

       Претенденти мають право надати документи, відео, тощо, в електронному вигляді в форматі PDF, на e-mail театру [email protected], з поміткою «На конкурс», а в день проведення конкурсу надати оригінали документів.

          Документи приймаються в паперовому вигляді до 9:00 30 серпня 2024 року (включно) за адресою: 40000, м.Суми, пл. Театральна, 1

Додаткова інформація: тел. +380 63 624 9115; e-mail:  [email protected]

Примітка:
Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається відділом кадрів (службовий вхід, 1 поверх, кабінет № 4).
Про всі зміни стосовно конкурсу інформацію буде розміщено на офіційному сайті Національного академічного театру ім. М. Щепкіна musiсdrama.com.ua