30 вересня відбудеться онлайн-презентація колекції NFT "Incredible Rooster" від META HISTORY museum

30 вересня о 10:30 запрошуємо долучитися до онлайн-заходу, де Міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко, Міністр культури Латвії Науріс Пунтуліс, директори Латвійського національного художнього музею та НАМУ і відомий митець Gints Gabrāns представлять нову колекцію творів цифрового мистецтва – “Incredible Rooster” – від найбільшого благодійного NFT-проекту України META HISTORY museum.

3D-копії знаменитого Бородянського півня з розписом в стилі робіт видатних митців будуть подаровані провідним музеям світу, серед яких Centre Pompidou, Prado, MoMA, Whitney, Guggenheim, New Museum of Contemporary Art, задля зміцнення культурних звʼязків між націями. Першими NFT приймуть Латвійський національний художній музей та Національний художній музей України. Всю колекцію можна буде побачити на онлайн-заході в пʼятницю.

Спікери поговорять про значення спільних культурних проєктів для підтримки України. А також про можливості, які відкриває для цього NFT — технологія, що репрезентує цифрове мистецтво, доступне будь-кому у будь-який момент у будь-якій точці світу. Після виступів буде можливість поставити запитання спікерам і оглянути експозицію колекції.

Для участі в заході необхідно в призначений час перейти за посиланням https://enter.party.space/metahistory-incrediblerooster, дозволити сайту використовувати камеру і мікрофон ноутбука, ввести власне імʼя, обрати зображення (або залишити за замовчуванням) аватара і приєднатися, натиснувши кнопку «Join the space». Дуже бажано використовувати ноутбук, стаціонарний Wi-Fi, а не мобільний інтернет, і переконатися, що ви не користуєтесь VPN.

Панель користувача внизу екрана дозволяє вмикати-вимикати мікрофон (вимкнений за замовчуванням), надсилати емоджі, як реакцію на слова спікера, знаходити інших гостей на заході через пошук за іменем, спілкуватися в текстовому чаті, фотографувати простір, регулювати гучність спікера або інших гостей в просторі, звертатись за допомогою до команди підтримки.

Мова заходу — англійська.

За додатковою інформацією звертайтесь за e-mail [email protected] або в Telegram за контактом @allisium.

Більше про колекцію: https://docs.google.com/document/d/11cnfvBL2KZnkgzqxvPeJeAfjOj8scAzBzCqaG0OpImA/edit?usp=sharing