Команда Національного проєкту з медіаграмотності «Фільтр» МКСК України разом із Центром демократії та верховенства права запрошують молодь віком від 18 до 25 років взяти участь у Інноваційній програмі «ШІ молодь».
У період з 14 по 23 жовтня учасники відвідають 5 лекцій на платформі Zoom від експертів у галузі штучного інтелекту, щоб навчитись основним принципам використання ШІ. Кожна лекція включатиме теоретичний блок та практичний воркшоп, тож молодь зможе на практиці застосувати нові знання.
Упродовж навчання за допомогою ШІ кожен зможе створити концепцію власного проєкту, що допоможе просувати медіа- та ШІ-грамотність у його спільноті.
Теми та спікери Інноваційної програми «ШІ молодь»:
- Ознайомлення з ШІ: Використання у різних професіях і галузях
Лектор: Володимир Шинкаренко — Development Programs Lead OMD Optimum Media
- Основи промптингу: Як писати ефективні промпти для оптимізації задач
Лектор: Олександр Краковецький — спеціаліст з ШІ, автор книги «ChatGPT, DALL·E, Midjourney: Як генеративний штучний інтелект змінює світ»
- Використання ШІ для медіаграмотності та фактчекінгу: Інструменти для перевірки інформації
Лектор: Дмитро Білаш — Co-Founder and Chief Business Development Officer Osavul
- Етичне та безпечне використання ШІ: Захист даних і відповідальне застосування технологій
Лекторка: Ольга Петрів — юристка у напрямку штучного інтелекту ЦЕДЕМ
- ШІ для розвитку нових ідей та громадських ініціатив: Як використовувати AI для створення проєктів з соціальним впливом
Лектор: Олександр Краковецький — спеціаліст з ШІ, автор книги «ChatGPT, DALL·E, Midjourney: Як генеративний штучний інтелект змінює світ».
Найкращі проєкти, спрямовані на просування медіа- та ШІ-грамотності, отримають можливість фінансування та реалізації. Крім того, чотири команди-переможниці відвідають з екскурсією одну з провідних технологічних компаній України в Києві, а також менторську сесію та офіційне нагородження.
Для участі в Інноваційній програмі «ШІ молодь» заповнюйте анкету.
Реєстрація триває до 10 жовтня.
Нагадаємо, що програма реалізується у партнерстві з ЮНЕСКО та за підтримки уряду Японії.