ENGinGov — спільний проєкт мовної програми Future Perfect та громадської організації ENGin. Він допоможе підвищити рівень англійської мови серед молодих публічних службовців через спілкування з англомовними співрозмовниками з різних держав світу.
Фокус на цій категорії зумовлений підтримкою молоді у сфері публічного адміністрування. Згідно з даними за 2023 рік, частка молоді становить приблизно 21% від загальної кількості держслужбовців. За результатами якісного дослідження «Запити та виклики на шляху опанування англійської мови серед українців 2023» саме публічні службовці вказали на цю потребу: розвиток розмовних навичок і можливість комунікувати з міжнародними інституціями, — а отже, не лише набувати міжнародного досвіду, а й ділитися українським.
Очікується, що завдяки програмі молоді публічні службовці:
- спілкуватимуться англійською впевненіше;
- набудуть досвіду комунікації з представниками різних держав і культур;
- будуть мотивовані на продовження навчання та поліпшення мовних навичок.
У програмі ENGinGov можуть узяти участь молоді публічні службовці (18–35 років):
- державні службовці (міністерств, ЦОВВ та інших органів державної влади);
- посадові особи місцевого самоврядування, зокрема й ті, хто виконує функції міжнародного співробітництва та управління інвестиціями.
Підпрограма ENGinGov передбачена на три місяці, щоб забезпечити відчутне підвищення рівня знань з англійської серед учасників.
Кількість учасників ENGinGov обмежена, тож встигніть зареєструватися. Більше деталей — за покликанням.
На противагу традиційному волонтерському досвіду ENGin, підпрограма ENGinGov має кілька відмінностей:
- кожен волонтер взаємодіє з двома студентами одночасно замість одного;
- програма пропонує добір матеріалів із великого каталогу освітнього контенту ENGin;
- сеанси планують протягом певних вікон у вихідні, щоб розмістити учасників у різних часових поясах, забезпечуючи максимальну участь і залучення.
Довідково
Мовна програма Future Perfect втілюється Міністерством цифрової трансформації України в співпраці з Міністерством освіти і науки України та Міністерством культури та інформаційної політики України, за підтримки USAID / UK Aid проєкту «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах / TAPAS» та Фонду Східна Європа. Партнер проєкту — міжнародна технологічна компанія Mastercard.