ENGinGov для молодих публічних службовців: крок до посилення міжнародної комунікації України

ENGinGov — спільний проєкт мовної програми Future Perfect та громадської організації ENGin. Він допоможе підвищити рівень англійської мови серед молодих публічних службовців через спілкування з англомовними співрозмовниками з різних держав світу. 

Фокус на цій категорії зумовлений підтримкою молоді у сфері публічного адміністрування. Згідно з даними за 2023 рік, частка молоді становить приблизно 21% від загальної кількості держслужбовців. За результатами якісного дослідження «Запити та виклики на шляху опанування англійської мови серед українців 2023» саме публічні службовці вказали на цю потребу: розвиток розмовних навичок і можливість комунікувати з міжнародними інституціями, — а отже, не лише набувати міжнародного досвіду, а й ділитися українським.

Очікується, що завдяки програмі молоді публічні службовці: 

  • спілкуватимуться англійською впевненіше;
  • набудуть досвіду комунікації з представниками різних держав і культур;
  • будуть мотивовані на продовження навчання та поліпшення мовних навичок.

У програмі ENGinGov можуть узяти участь молоді публічні службовці (18–35 років):

  • державні службовці (міністерств, ЦОВВ та інших органів державної влади);
  • посадові особи місцевого самоврядування, зокрема й ті, хто виконує функції міжнародного співробітництва та управління інвестиціями.

Підпрограма ENGinGov передбачена на три місяці, щоб забезпечити відчутне підвищення рівня знань з англійської серед учасників.

Кількість учасників ENGinGov обмежена, тож встигніть зареєструватися. Більше деталей  — за покликанням.

На противагу традиційному волонтерському досвіду ENGin, підпрограма ENGinGov має кілька відмінностей:

  • кожен волонтер взаємодіє з двома студентами одночасно замість одного;
  • програма пропонує добір матеріалів із великого каталогу освітнього контенту ENGin;
  • сеанси планують протягом певних вікон у вихідні, щоб розмістити учасників у різних часових поясах, забезпечуючи максимальну участь і залучення.

Довідково

Мовна програма Future Perfect втілюється Міністерством цифрової трансформації України в співпраці з Міністерством освіти і науки України та Міністерством культури та інформаційної політики України, за підтримки  USAID / UK Aid проєкту «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах / TAPAS» та Фонду Східна Європа. Партнер проєкту — міжнародна технологічна компанія Mastercard.

Вас може зацікавити

Микола Точицький взяв участь в урочистому зібранні міністрів культури країн-членів ЄС  з нагоди відкриття відновленого собору Паризької Богоматері

Микола Точицький взяв участь в урочистому зібранні міністрів культури країн-членів ЄС  з нагоди відкриття відновленого собору Паризької Богоматері

Україна отримала два сертифікати за включення українських традицій до Списків нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО

Україна отримала два сертифікати за включення українських традицій до Списків нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО