Кошти з продажу NFT-артів допоможуть відновити зруйновані росіянами пам’ятки архітектури

Музей війни META HISTORY у партнерстві з Міністерством культури та інформаційної політики України покажуть спеціальну колекцію NFT-артів авторства найкращих українських цифрових художників. Всі отримані кошти підуть на реставрацію та відновлення архітектурних пам’яток, зруйнованих росією.

META HISTORY був створений через місяць від початку повномасштабного російського вторгнення і станом на сьогодні вже зібрав майже $1,2 млн для криптофонду Aid For Ukraine, який ініціювало Міністерство цифрової трансформації разом з українською криптоплатформою KUNA та блокчейн-компанією Everstake. Музей збирає гроші, продаючи колекції NFT-артів під назвою Warline та Avatars for Ukraine – це набір творів цифрового мистецтва, який у хронологічному порядку висвітлює кожну важливу подію у російсько-українській війні.

Наприкінці травня Міністерство культури та інформаційної політики стало офіційним партнером музею META HISTORY, розпочавши спільну роботу над кількома спеціальними NFT-колекціями. 100% коштів з продажу цифрових творів будуть спрямовані на відновлення українських закладів культури.

«За шість місяців війни в Україні росіяни зруйнували сотні наших музеїв, театрів та будинків культури. Українській культурі та національній спадщині завдано шкоди майже на 6 млрд євро, і судячи з дій та намірів рф ця цифра буде лише збільшуватися. Саме тому вже сьогодні важливо підтримувати сучасні ініціативи та креативні проєкти з відновлення унікальної культурної спадщини України, залучаючи до процесу якомога ширше коло небайдужих людей», – зазначив Олександр Ткаченко, Міністр культури та інформаційної політики України.

Поціновувачі цифрового мистецтва та колекціонери зможуть придбати твори зі спеціальної колекції «Аватари для України» Vol.2, яку створили найкращі українські digital-художники та розробники відеоігор. Також буде презентована спецколекція, присвячена містам України, створена спільно з мікростоковою онлайн-платформою Depositphotos.

У серпні Міністерство культури та інформаційної політики, Depositphotos та команда проекту META HISTORY проведуть спільну презентацію зазначених колекцій у віртуальному виставковому просторі у Metaverse. 

Попередні дропи NFT-артів про війну в Україні можна переглянути на сайті META HISTORY: https://metahistory.gallery.

Вас може зацікавити

Микола Точицький взяв участь в урочистому зібранні міністрів культури країн-членів ЄС  з нагоди відкриття відновленого собору Паризької Богоматері

Микола Точицький взяв участь в урочистому зібранні міністрів культури країн-членів ЄС  з нагоди відкриття відновленого собору Паризької Богоматері

Україна отримала два сертифікати за включення українських традицій до Списків нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО

Україна отримала два сертифікати за включення українських традицій до Списків нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО