30 березня завершився Лейпцизький книжковий ярмарок, який за чотири дні відвідало 296 000 людей. У п’яти павільйонах свої книги та проєкти представили 2 040 учасників із 45 країн. Подія традиційно відбулася разом із Manga-Comic-Con, а спеціальним гостем цього року стала Норвегія з фокусною темою «Мрія навесні» (Traum im Frühling). Загалом протягом ярмарку відбулося 2 800 заходів.

Україна була представлена національним стендом, організованим Українським інститутом книги. Свої видання на ньому представили 8 видавництв: Час майстрів, Ранок, Час Змін Інформ, Білка, PROBOOKS, видавничий дім АДЕФ-Україна, німецько-український журнал Gel[:b]lau та українська культурно-освітня організація Oseredok Leipzig e.V. Також на стенді було представлено українські книжки в німецькому та англійському перекладах та книжки німецькою про Україну – всього 125 тайтлів. Найбільше інтерес читачі виявили до книжок Павла Казаріна, Максима Буткевича та Вікторії Амеліної.
У рамках програми відбулося 27 подій – презентації книжок і дискусії. Серед спікерів були письменниця Оксана Забужко, Тамара Горіха Зерня, Ірина Цілик, Галина Петросаняк, журналісти Максим Буткевич, Павло Казарін, Станіслав Асєєв, мисткиня Лада Наконечна, арткритикиня Катерина Ботанова та інші. Під час дискусій порушувалися питання свободи, майбутнього журналістики, досвіду полону, сучасності та історії Криму. Відбулась презентація німецьких перекладів книжок «Доця» Тамари Горіха-Зерня, видання «Мустафа Джемілєв. Незламний», «Дикий Захід Східної Європи» Павла Казаріна.
Українська програма відбулась завдяки спільним зусиллям Українського інституту книги, Goethe-Institut в Україні та його програми House of Europe, Українського інституту, Mystetskyi Arsenal, Meridian Czernowitz, Bundeszentrale für politische Bildung (bpb) та Translit e.V. Українська сцена та її програма фінансуються Уповноваженим Федерального уряду з питань культури та ЗМІ (BKM), Саксонською державною канцелярією та містом Лейпциг.
Окремі стенди мали Mystetskyi Arsenal і поетичний фестиваль Meridian Czernowitz. Участь України у ярмарку була можлива завдяки підтримці міста Лейпциг та Саксонської міської канцелярії, а також організаторів ярмарку, які надали стендову площу та необхідне обладнання безкоштовно.