МКІП: Лариса Петасюк ознайомилася зі станом пам’яток культури Рівненщини

Під час робочої поїздки на Рівненщину заступниця Міністра культури та інформаційної політики Лариса Петасюк ознайомилася зі станом пам’яток місцевого та національного значення області.

Знайомство із культурною спадщиною Рівненщини заступниця очільника МКІП розпочала із огляду Рівненського обласного краєзнавчого музею. «Об’єкт дійсно потребує ремонту. До того ж, маючи таку велику земельну ділянку, у нього є потенціал для розвитку. Адже можна реалізовувати інфраструктурні проєкти, зокрема із залученням інвестицій», – наголосила Лариса Петасюк.

Рівненський обласний краєзнавчий музей

За словами заступниці міністра, повної реконструкції потребує і Клеванський замок, який руйнується.

 

Клеванський замок

Крім того, Лариса Петасюк ознайомилася з роботою Національного історико-меморіального заповідника «Поле Берестецької битви». Також вона побувала у туристичних «магнітах» області – спортивному комплексі на Макарова, «Тунелі кохання» та «Тараканівському форті».

Тараканівський форт

 

Тунель кохання

В ході поїздки заступниця міністра відвідала Привільненську ОТГ. Лариса Петасюк відзначила здобутки громади у галузі культури, освіти, спорту та загалом розвитку території.

 

«Знаю, що це далеко не всі туристичні принади краю, які вдалося побачити. Особливо вразили пам’ятки місцевого та національного значення охорони культурної спадщини та музейні зібрання. Вони справляють надзвичайні враження. Але потрібно більше та наполегливіше працювати, аби реалізувати Указ Президента №329 та реставрувати об’єкти по програмі «Велике будівництво», – підсумувала результат поїздки на Рівненщину Лариса Петасюк.

Вас може зацікавити

В Херсонському театрі імені М. Куліша відбулась премʼєра вистави за пʼєсою Ольги Анненко «Ця бісова гірка правда»

В Херсонському театрі імені М. Куліша відбулась премʼєра вистави за пʼєсою Ольги Анненко «Ця бісова гірка правда»

Графіті Бенксі в Лаврі: унікальний фрагмент з Гостомеля став частиною української святині

Графіті Бенксі в Лаврі: унікальний фрагмент з Гостомеля став частиною української святині