Під час Молодіжного форуму «Єднання 2.0» обговорили роль молоді як рушійної сили в культурній сфері

1 грудня у Фастові в рамках заходів з нагоди 106-ї річниці підписання Передвступного договору про злуку між УНР та ЗУНР пройшов Молодіжний форум «Єднання 2.0».

Відкриття заходу відбулося за участі міського голови Фастова Михайла Нетяжука, начальника відділу політики безбар’єрності, гендерної рівності та ментального здоров’я Міністерства культури  та стратегічних комунікацій України Лесі Хемраєвої, голови молодіжної ради м. Фастова, голови ГО «Натхненна молодь», посла європейської молоді в Україні Богдана Пасічника, народного депутата України, співголови Ради з молодіжних питань при Президентові України Олександра Санченка та інших.

Відкриваючи форум міський голова міста Фастів Михайло Нетяжук зазначив, що «Сьогодні український народ має чітку спільну мету — перемогти ворога і відбудувати демократичну, європейську Україну. І молодь відіграє ключову роль у цьому процесі. Адже їх готовність брати на себе відповідальність за майбутнє, впроваджувати зміни, які зміцнюють нашу державу, ставати рушіями євроінтеграційних процесів є основою для побудови успішної країни».

З вітальним словом до присутніх звернулася Леся Хемраєва: «Культура формує нашу ідентичність, зберігає історичну пам’ять та передає цінності наступним поколінням. Без культури немає майбутнього, адже саме вона об’єднує нас у складні часи. Особливу роль відіграє молодь — рушійна сила змін та прогресу в культурній сфері. Сьогодні надзвичайно важливо підтримувати молодь у регіонах, громадах, а також за кордоном. Їхній голос важливий, адже кожна ініціатива, зокрема у культурній сфері, наближає нас до Перемоги!».

У рамках заходу відбулися чотири панельні дискусії, зокрема, що стосувалися обговорення теми культури та неформальної освіти, а також засідання Молодіжної ради міста Фастова у форматі круглого столу «Об’єднані заради України».

«Форум «Єднання 2.0» став для мене чудовою можливістю розповісти про діяльність Молодіжної ради при Міністерстві культури та стратегічних комунікацій України, особливо в контексті роботи з локальним культурними осередками. Одна з цілей нашої ради — підвищити культурне самовираження молоді у маленьких містах і селах. А такі події, як цей форум, дають реальну інформацію та запит молоді на місцях», — поділився враженнями член Молодіжної ради МКСК Назар Перейма.

Захід став важливою подією для молоді, сприяючи її згуртованості, налагодженню діалогу з місцевою владою та активізації участі в житті громади. 

Вас може зацікавити

Україна бере участь в 19-тій сесії Міжурядового комітету ЮНЕСКО з охорони нематеріальної культурної спадщини в Парагваї

Україна бере участь в 19-тій сесії Міжурядового комітету ЮНЕСКО з охорони нематеріальної культурної спадщини в Парагваї

В Україні стартував Форум угорської національної спільноти

В Україні стартував Форум угорської національної спільноти