Проходьте 17 жовтня щорічний національний тест з медіаграмотності та вигравайте подарунки

Вже третій рік поспіль, напередодні Глобального тижня медіаграмотності, національний проєкт з медіаграмотності «Фільтр» Міністерства культури та стратегічних комунікацій України разом з партнерами організовує національний тест з медіаграмотності. 

Перевіряйте, наскільки ви стійкі до маніпуляцій та дезінформації, та вигравайте корисні подарунки!

Цьогоріч тест можна буде пройти у будь-який зручний для вас час протягом дня 17 жовтня з 8:30 до 23:59 за цим посиланням.

Тест складається з 25 питань і 5 тематичних блоків. Після проходження тесту вам автоматично висвітиться результат, правильні відповіді опублікують 18 жовтня на сайті Фільтра.

50 учасників та учасниць, які дадуть найбільшу кількість правильних відповідей за найшвидший час, отримають корисні подарунки від партнерів. Серед призів: подарункові сертифікати на книги у Vivat, портативні зарядки, термокружки, ігри з медіаграмотності тощо. Подарунки переможці отримають протягом місяця після проведення тесту.

Пройти тест можна лише 1 раз — учасники та учасниці, які завершать тест декілька разів, не зможуть претендувати на подарунки. Тест буде відкритий на сайті і після 17 жовтня, але претендувати на призи зможуть лише ті учасники та учасниці, які пройдуть його саме в цей день.

Якщо після початку проходження тесту вас вибило зі сторінки через технічні проблеми, ви також зможете претендувати на подарунки. Почніть тест знову.

За успішне проходження тесту передбачені сертифікати. Переможців тесту оголосять 22 жовтня у соцмережах та на сайті Фільтра.

Нагадаємо, Національний тест з медіаграмотності реалізовується національним проєктом з медіаграмотності «Фільтр» Міністерства культури та стратегічних комунікацій за підтримки ПРООН в Україні та фінансування уряду Японії, та проєктом з медіаграмотності і когнітивної стійкості в Україні, що реалізується Zinc Network і фінансується Урядом Великої Британії. Національний тест з медіаграмотності втілюється  разом з програмою USAID «Мріємо та діємо», яка виконується IREX in Ukraine, та проєктом «Вивчай та розрізняй: інфомедійна грамотність в освіті», який втілюються IREX Ukraine за підтримки Посольства США.

Вас може зацікавити

Збереження української історії та духовності: у Софії Київській обговорили вплив доби Ярослава Мудрого

Збереження української історії та духовності: у Софії Київській обговорили вплив доби Ярослава Мудрого

Експерти проєкту RES-POL досліджують доступність фінансування для креативних індустрій в Україні

Експерти проєкту RES-POL досліджують доступність фінансування для креативних індустрій в Україні