Проєктувально-будівельні роботи по Музею Революції Гідності розпочнуться в 2021 році

Міністерство культури та інформаційної політики розраховує, що проєктно-будівельні роботи зі створення Музею Революції Гідності розпочнуться вже в цьому році. У Бюджеті-2021 на цей проект закладено 50 млн грн.

Переговори з переможцем архітектурного конкурсу – німецькою компанією Kleihues + Kleihues Gesellschaft von Architekten mbH – перебувають на завершальній стадії.

Зазначимо, що навіть не маючи приміщення Музей щорічно реалізовує низку проєктів з вшанування учасників Революції Гідності та підготував масштабну програму до Дня Героїв Небесної Сотні. В рамках цих заходів музеєм організовано виставки, екскурсії,, презентації відповідних відеоматеріалів і видань. Особливу увагу має привернути проєкт “Промені Гідності” на алеї Героїв Небесної Сотні, який цього року буде доповнено музичним складником.

Нагадаємо, 17 лютого Кабінет Міністрів затвердив план заходів із вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні на 2021—2025 роки.

План передбачає проведення низки просвітницьких, культурно-освітніх, комеморативних заходів, присвячених пам’яті жертв та учасників Революції Гідності, зокрема, забезпечення проектування, будівництва та функціонування Національного меморіального комплексу Героїв Небесної Сотні — Музею Революції Гідності.

Того ж дня Верховна Рада схвалила заяву, якою признала Революцію Гідності “одним з ключових моментів українського державотворення та виразником національної ідеї свободи”.

Європейські цінності, за які віддали свої життя Герої Небесної Сотні, – гідність, демократія, рівність та верховенство права, необхідні для нормального функціонування суспільства.

Вас може зацікавити

Тріумф українського спорту та культури: Олександр Усик після перемоги підняв на ринзі шаблю Івана Мазепи

Тріумф українського спорту та культури: Олександр Усик після перемоги підняв на ринзі шаблю Івана Мазепи

У Києві відбулася презентація книги Лесі Башняк «Ой, у лузі червона калина» про творчість січових стрільців

У Києві відбулася презентація книги Лесі Башняк «Ой, у лузі червона калина» про творчість січових стрільців