Стартував прийом заявок на конкурс соціально вагомого контенту PITCHUA+

Сьогодні, 18 липня відбулося онлайн-відкриття конкурсу соціально вагомого аудіовізуального контенту PITСHUA+, який реалізується проєктом Transformation Communications Activity (TCA), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID), у партнерстві з Міністерством культури та інформаційної політики України.

PITСHUA+ має на меті сприяти створенню якісного контенту для телебачення, онлайн платформ та кінотеатрів, який висвітлює єдність України в її різноманітності, спонукає не бути осторонь, брати активну участь у житті країни та надихає історіями про сильних особистостей. Переможці PITCHUA+ отримають часткове або повне фінансування виробництва проєкту, а також експертний супровід на всіх етапах його створення.   

Під час вступного слова заступник Міністра культури та інформаційної політики з питань європейської інтеграції Тарас Шевченко привітав публічний старт проєкту.

«Хотів би підкреслити, що для МКІП є надзвичайно важливими як ключові пріоритети проєкту, так і його загальна спрямованість. Як і сам факт підтримки медіа в цей непростий час, коли ринок зазнав суттєвого падіння і будь-яка фінансова підтримка є важливою для його виживання та розвитку, для нас це також є пріоритетом. Гендерна рівність – ще один аргумент, чому цей конкурс важливий, оскільки МКІП, зокрема, відповідає за реалізацію стратегії комунікації гендерної рівності, яка затверджена Урядом. Сподіваюсь, на конкурс буде подано багато прекрасних заявок, і переможуть найсильніші», – сказав Тарас Шевченко.

Аудіовізуальні проєкти, що подаються на конкурс PITCHUA+, можуть бути різноманітних жанрів, наприклад – серіали, документальні проєкти, телешоу, анімація, художні фільми, веб-серіали, кросплатформенний контент тощо.   

На конкурс приймаються нові проєкти, які перебувають на стадії ідеї чи розробки.    

До участі запрошуються продюсери – громадяни України, зареєстровані як ФОП, та компанії – виробники контенту, зареєстровані в Україні. Окрім заявки, посилання на яку міститься в кінці цього оголошення, апліканти повинні подати 5-хвилинний відео-пітч свого проєкту.

ПОДАЛЬШІ ЕТАПИ КОНКУРСУ:

14 серпня 2023 – останній день прийому заявок;

31 серпня 2023 – оголошення шорт-листа;

5 – 8 вересня 2023 – докторинг-майстерня проєктів, що увійшли до шорт-листа;

25 вересня 2023– останній день прийому доопрацьованих концепцій;

10-12 жовтня 2023 – фінальний пітчинг;

20 жовтня 2023 – оголошення переможців конкурсу.

Усі заходи відбуватимуться онлайн, а відкриття та фінальний пітчинг проєктів будуть доступними для перегляду безкоштовно для всіх охочих.  На всіх етапах PITCHUA+ заявки оцінюватиме група українських та міжнародних медіа-експертів за критеріями, зазначеними в Запиті на надання заявок (RFA).

Детальніше про конкурс PITCHUA+ та умови участі читайте тут. Документ RFA є обов’язковим для детального ознайомлення перед подачею заявки.

Подати заявку.

Вас може зацікавити

Триває прийом заявок на конкурсну програму «Стійкість суспільства через культуру»

Триває прийом заявок на конкурсну програму «Стійкість суспільства через культуру»

Як покарати агресора за знищення української культурної спадщини — у Києві обговорили стратегію боротьби з російським геноцидом в Україні

Як покарати агресора за знищення української культурної спадщини — у Києві обговорили стратегію боротьби з російським геноцидом в Україні