Тарас Шевченко: Актуальність боротьби з дезінформацією лише зростає

16 лютого 2021 року розпочався дводенний міжнародний онлайн-семінар «Протидія дезінформації: європейські підходи та стандарти», покликаний висвітлити європейські практики та стандарти боротьби з дезінформацією.

З вітальним словом до учасників звернулись Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко, Заступник Голови Представництва Європейського Союзу в Україні Ремі Дюфло, в.о. Голови Офісу Ради Європи в Україні Олена Литвиненко та Посол Німеччини в Україні Анка Фельдгузен.

Заступник Міністра культури та інформаційної політики Тарас Шевченко модерував четверту сесію “Реагування урядів на дезінформацію в соціальних мережах”.

“Думаю нікому не потрібно говорити про те, наскільки важливою є сьогодні тема боротьби з дезінформацією. І події останнього місяця – рішення ввести санкції проти проросійських телеканалів – ще більше актуалізували цю тематику”, – зазначив він.

Участь у сесії взяли: Мікаель Тофвессон, керівник відділу боротьби з інформаційними впливами, Шведське агентство з питань цивільних надзвичайних ситуацій; Сімон Крейє, Голова Керівної групи стратегічних комунікацій, Федеральне міністерство закордонних справ Німеччини; Рауль Ребане, консультант Ради Європи (Естонія).

Захід відбувається у рамках проєкту «Європейський Союз та Рада Європи працюють разом для підтримки свободи медіа в Україні» у співпраці з Міністерством культури та інформаційної політики України.

Вас може зацікавити

План реставрації Миколаївського костелу: повернення до автентичності

План реставрації Миколаївського костелу: повернення до автентичності

Уряд схвалив Комунікаційну стратегію щодо створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року 

Уряд схвалив Комунікаційну стратегію щодо створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року