Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки провів 18 тренінгів з протидії дезінформації для держслужбовців

Протягом останніх двох тижнів Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки Міністерства культури та інформаційної політики спільно з партнерами провів 18 навчальних заходів для державних службовців та представників державних структур.

У рамках програми підвищення кваліфікації «Російська дезінформація та способи протидії їй», що тривала з 26 по 30 вересня, було проведено 14 тренінгів на теми гібридної війни, інформаційної безпеки, протидії, виявлення та реагування на дезінформацію, а також на тему медіаграмотності. Тренерами стали експерти Центру стратегічних комунікацій, а також представники громадянського суспільства та бізнес-спільноти. 

За результатами навчання держслужбовці різних державних органів влади високо оцінили проведене навчання. Зокрема, в анкеті зворотного зв’язку абсолютна більшість відзначила, що рівень їхньої обізнаності з опрацьованих тем значно зріс. Крім того, високу оцінку отримала і робота тренерів. 

Проведення програми відбулось також у співпраці з Українською школою урядування та проєктом «Підтримка комплексної реформи державного управління в Україні».

Крім того, з 4 по 6 жовтня Центр спільно з МКІП провів ще 3 тренінги для понад 100 державних службовців з різних регіонів України. Метою навчання було сприяння формуванню навичок держслужбовців з виявлення та реагування на дезінформаційні наративи та конкретні неправдиві повідомлення.

Також на початку жовтня для пресофіцерів Міноборони було проведено тренінг «Основи ефективних комунікацій в середовищі, що піддається інформаційним атакам». Експерти Центру допомогли учасникам розібратись з поняттям інформаційної атаки, її проявами та поділились своїм досвідом та практичними рекомендаціями щодо комунікацій. Центр отримав позитивний зворотний зв’язок і домовився з представниками Міноборони про продовження співпраці у сфері навчання.  

Усі навчальні заходи відбувались у партнерстві з Центром демократії та верховенства права за фінансової підтримки Швеції у рамках Школи протидії дезінформації.

 

Вас може зацікавити

Україна отримала два сертифікати за включення українських традицій до Списків нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО

Україна отримала два сертифікати за включення українських традицій до Списків нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО

Оголошено переможців Премії імені Катерини Білокур у 2024 році

Оголошено переможців Премії імені Катерини Білокур у 2024 році