У 2024 році у межах Всеукраїнської акції «Бібліотека українського воїна» зібрано понад 5 тисяч книг

За результатами ініційованої Міністерством культури та стратегічних комунікацій України Всеукраїнської акції «Бібліотека українського воїна» у 2024 році для бібліотек військових частин ЗСУ зібрали 5 293 книги.

В Акції взяли участь 978 учасників, а саме: 299 бібліотек, 34 заклади та установи, 26 громадських організацій та видавців і 619 фізичних осіб. 

Серед зібраних книг — 2 876 примірників вітчизняної і 980 — зарубіжної художньої літератури, 507 видань з історії Української держави, 129 видань з історії Збройних Сил України; 295 видань з історії культури, 96 довідкових видань і 410 примірників на іншу тематику. 

Літературу передали 16-м військовим частинам ЗСУ; трьом військовим частинам НГУ; одній військовій частині ГУР України; одній гірсько-штурмовій бригаді; двом окремим бригадам; двом окремим батальйонам ЗСУ; шістьом будинкам офіцерів; 14-м шпиталям, лікарням, військово-медичним клінічним та реабілітаційним центам, медичним об’єднанням; п’ятьом військовим навчальним закладам України; п’ятьом волонтерським і громадським організаціям та окремо чотирьом волонтерам для воїнів у зоні бойових дій. 

У межах Акції книги також отримали: 150 навчальний центр Командування сил ТРО ЗСУ, Наукова бібліотека Маріупольського державного університету, відділення роботи з ветеранами при територіальному центрі соціального обслуговування (НСП «Турбота»), КУ «Центральна міська публічна бібліотека Маріупольської Ради» з філіями.

Акція «Бібліотека українського воїна» продовжує відігравати важливу роль у підтримці морального духу захисників України, надаючи їм доступ до якісної літератури.

Вас може зацікавити

У Національній бібліотеці України для дітей відкрили оновлене укриття

У Національній бібліотеці України для дітей відкрили оновлене укриття

Микола Точицький і Стефан Рессл обговорили стратегічні напрями українсько-німецького партнерства у сфері культури та інформаційної безпеки

Микола Точицький і Стефан Рессл обговорили стратегічні напрями українсько-німецького партнерства у сфері культури та інформаційної безпеки