Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

У Києві стартував Фестиваль для дітей і підлітків «Різні разом»: для відвідувачів підготували близько 70 подій

20 вересня в столиці розпочався триденний фестиваль для дітей і підлітків «Різні разом». Щороку ця подія об’єднує представників організацій з різних регіонів України, які ведуть освітню діяльність у сфері культури та креативних індустрій, а також STEM-школи, соціальні ініціативи та громадські організації, школи й творчі студії.

Цьогоріч програма Фестивалю складається з двох частин. Традиційна частина включає близько 30 подій для дітей віком до 12 років. Нововведенням є спеціальна програма для підлітків, що розроблена вперше у межах фесту та містить 37 різноманітних подій: кінопокази, театральні вистави, дискусії, розмови з психологами, кіновиробниками, митцями. 

Загалом програма заходу створена так, щоб усі відвідувачі, якими б різними не були їхні потреби та інтереси, змогли цікаво та корисно провести своє дозвілля. Вони зможуть долучитися до воркшопів від художниць, музеїв, книжкових блогерок, театральних режисерів, стати учасниками живого подкасту, поспілкуватись з однолітками-однодумцями, подискутувати про кіно, поміркувати над мистецьким проєктом про страхи та багато іншого.

Також у рамках Фестивалю працюють 42 стенди, з яких 15 представлені музейними учасниками, 23 — громадськими організаціями, гуртками, бібліотеками, школами робототехніки та STEAM-напрямку, ще 4 стенди — ярмаркові.

Ознайомитися з розкладом подій можна в Путівнику фестивалем.

Фестиваль для дітей і підлітків «Різні разом» — це проєкт Мистецького арсеналу у співпраці з ГО «Спільнота Мистецького арсеналу», який відбувається з 2020 року. Захід підтримує Європейський Союз за програмою «Дім Європи» та Фонд «Партнерство за сильну Україну», який фінансується урядами Великої Британії, Естонії, Канади, Нідерландів, Сполучених Штатів Америки, Фінляндії, Швейцарії та Швеції.

Вас може зацікавити

Культурне розмаїття національних меншин є частиною нематеріальної культурної спадщини України і має бути захищене, — МКСК

Культурне розмаїття національних меншин є частиною нематеріальної культурної спадщини України і має бути захищене, — МКСК

Держмистецтв оголошує конкурс на здобуття премії імені Катерини Білокур у 2024 році

Держмистецтв оголошує конкурс на здобуття премії імені Катерини Білокур у 2024 році