4 вересня в Києві відбулась конференція «Суспільне мовлення: реформа під час війни». В панельній дискусії на тему «Завдяки чи всупереч? Як Суспільне зберегло інституційну стійкість під час війни» взяв участь заступник Міністра культури та інформаційної політики України з питань європейської інтеграції Тарас Шевченко.
«Безперечно, кризи і можливості — це одне і те саме. Я переконаний, що Суспільне проходить найтяжчий період, саме скориставшись можливостями збільшити частку аудиторії, збільшити довіру, краще інформувати в регіонах, розвинути свої регіональні телеграм-канали, які стали потужним джерелом для новин», — сказав Тарас Шевченко.
Також заступник Міністра:«Мені здається, що прогнози щодо Суспільного були більш консервативними і меншими, ніж фактичний розвиток, який Суспільний отримало, попри зниження бюджету та попри всі проблеми».
Також під час конференції відбулась демонстрація фільму «Суспільне Мовлення: голос спротиву» та ще дві панельні дискусії на тему «Від реформи до сталості. Яку роль Суспільне буде виконувати в повоєнній Україні» та «Суспільні мовники у світі. Best Practices».
Захід організований за сприяння Центру демократії та верховенства права у співпраці з Національною суспільною телерадіокомпанією України та Комітетом Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики.