У Львівському музичному ліцеї з’явилась зала імені Мирослава Скорика

Сьогодні, 13 жовтня, т. в. о. Міністра культури та інформаційної політики України Ростислав Карандєєв взяв участь в урочистому відкритті зали імені Мирослава Скорика в Львівському державному музичному ліцеї імені Соломії Крушельницької.

Переглянути фотоальбом

«Сьогодні ми вшановуємо ім’я славетного українського митця, композитора, геніальної людини Мирослава Скорика. Слухаючи його незабутню «Мелодію», не можна бути спокійним. Емоції нашаровуються від першого до останнього такту. Таким і повинен бути творчий спадок людини, яка була небайдужа до життя, творила кожної хвилини. Сьогодні кожен його твір – це неоціненний музичний спадок України. Наші талановиті діти мають продовжувати справу патріотів та набувати нових знань й внутрішнього усвідомлення причетності до великої культурної нації, якою є українці», – сказав т. в. о. Міністра культури та інформаційної політики України Ростислав Карандєєв.

Він також подякував керівнику та колективу ліцею за збереження пам’яті видатного українця та виховання талановитих дітей, які потім прославлятимуть Україну. Т. в. о. Міністра підкреслив, що серед пріоритетів МКІП – збереження української культурної спадщини. 

Видатний український композитор і музикознавець Мирослав Скорик народився у Львові. Музика стала його життям та основним фахом, зокрема й завдяки оперній співачці Соломії Крушельницькій. Саме вона помітила його талант. 

Нині ім’я Мирослава Скорика носить Львівська національна філармонія, а Верховна Рада запровадила Державну премію його імені за вагомий внесок у розвиток музичного мистецтва. 

Нагадаємо, у Львівському державному музичному ліцеї імені Соломії Крушельницької отримують спеціалізовану музичну та ґрунтовну середню освіту учні з 1 по 11-й класи. В школі вчилися такі популярні співаки як Тарас Чубай, Леся Горова, Олеся Киричук, оперні співачки Зоряна Кушплер, Наталія Ковальова та багато інших талановитих митців.

Вас може зацікавити

Місце пам’яті, переозначення та згуртування людей: у Києві відзначили 50-річчя Музею війни

Місце пам’яті, переозначення та згуртування людей: у Києві відзначили 50-річчя Музею війни

Тисячолітній Успенський (Георгіївський) собор у Каневі повернули у власність держави

Тисячолітній Успенський (Георгіївський) собор у Каневі повернули у власність держави