Цьогоріч минуло 10 років з початку Революції Гідності – події, що змінила хід історії України. Адже саме на Майдані українське суспільство потужно заявило про власний цивілізаційний вибір творити майбутнє країни у спільноті вільних демократичних європейських держав.
Національний Музей Революції Гідності проводить IV Всеукраїнський конкурс наукових студентських робіт на тему Революції Гідності в межах здобуття Відзнаки імені Героя Небесної Сотні Сергія Кемського.
![]( https://mcsc.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/402637229_672469761725334_2700836417720277796_n-1024x538.webp)
Мета конкурсу заохотити студентів вишів до дослідження Революції Гідності, вивчення її історії, особливостей, здобутків, значення та впливу на різні сфери політичного, суспільного та культурного життя.
Для участі у конкурсі необхідно до 1 лютого 2024 року подати заявку та своє наукове дослідження, пов’язане з темою Конкурсу.
Перелік тем, деталі та форма заявки тут
Основна платформа проведення конкурсу – Facebook-сторінка «Відзнака Сергія Кемського»
Переможці отримають грошові призи: ІІІ місце – 6 000 грн.;Facebook ІІ місце – 8 000 грн.; І місце – 15 000.
Організатори: Національний меморіальний комплекс Героїв Небесної Сотні – Музей Революції Гідності та Громадська організація «Родина Героїв Небесної Сотні».
Конкурс реалізовується в межах проєкту «Відзнаки Героїв». Детальніша інформація про конкурс на Facebook-сторінці «Відзнака Сергія Кемського».
Сергій Кемський – політолог, журналіст, активіст Євромайдану. Народився 1981 року в Керчі, мешкав у м. Коростень Житомирської області. Здобув ступінь магістра політології на філософському факультеті Львівського університету імені І. Франка. Був співробітником Інституту політичних та економічних ризиків і перспектив, писав статті для «Української правди», газети «День» та інших видань. Виступав за впровадження системи прямої демократії, кооперативний рух, шукав найефективніші механізми взаємодопомоги у суспільстві, контролю за політиками та боротьби з корупцією; громадський активіст, учасник кампанії «Проти міліцейського свавілля».